Kultuurisõber, tule meile külla!

Pakume sama päeva ühe kultuurisündmuse pileti ette näitamisel meie omal kulul ühele külastajale, ühe kohvijoogi või ühe tee või ühe klaasi veini, meie valikul, ühe päeva kohta.

Enne näitusele, teatrisse, kinno, kontserdile või muuseumisse minekut peab ju kaaslasega kusagil kokku saama. Ja peale elamuse saamist, olgu see siis hea või halb, oleks ju tore seda emotsiooni kaaslasega jagada. Miks mitte teha seda meie juures, koos meie pakutavaga.

Pakume 12 cl (e klaas) kas valget veini (12 cl) Pinot Grigio IGT Sicilia, Barone Montalto, Itaalia või klaas punast veini Nero D’Avola Merlot IGT IGT Sicilia, Barone Montalto, Itaalia

Tassikese kohvijooki, mis võib olla espresso, cappuchino, latte või tavaline kohv. Tassikese teed serveerime meie teepuru valikust.

Häid elamusi soovides. KUKU kohvik.

kuku kohvik eripakkumine

Avamiseni läheb veel pisut aega ja palume olla kannatlikud, ent siis oleme endisest rohkem avatud kirevale kultuuriprogrammile, vaiksetele olengutele, raamatute, heliplaatide ja muude kultuuriga seotud esitlusürituste läbiviimistele, esietenduste ning esilinastuste väärikaks tähistamisteks!

Headest mõtetest kirjuta meile info@kukukohvik.ee.