KUKU kohvikus on hea lõõgastuda, nautida päevapakkumisi ning klaasikest veini, kohvi või teed. 

See siin, on vaba olemise ja vabade mõtete mõnus seltskonnakoht, sundimatu interjöör tervitab hea suupiste ja hea napsu sõpru, avasüli, alati.

Siin on kohtumispaik, kus kohtuvad erinevate põlvkondade kunstnikud, teatraalid, muusikud ja nende austajad. Kultuurne rahvas, kes oskab hinnata head teenindust, toidu ja joogivalikut.

Siin on mõnus igapäevaselt, kiirelt, tervislikult ja maitsvalt kohvi- või lõunapausi pidada aga ka napsuklaasi taga sõpru tervitada või tähtsaid mõtteid mõlgutada. Teretulnud on inimesed teatri-, kontserdi-, näituse- või mõne muu kultuurisündmuse järgselt kaaslasega muljetamaja meie pakutavaid suupisteid hindama.

Kohviku söögivalikus leiab pirukaid, salateid, võileibu, koogikesi ja päevasuppi.

Päevapakkumised

Kohviku valikus leiab pirukaid, saiakesi võileivatorti,magusaid torte, koogikesi, trühvleid ja päevasuppi. Uhked oleme oma salatipuhveti ja pagar-kondiiter Galina jõulise ja peene kätetöö üle.

Koogid ja pirukad

Pirukad, koogid ja trühvlikommid on meie kondiiter – pagari fantaasia vili. Kui lett pole maitsvast kraamist tühjaks ostetud<strong>, </strong>siis võib sealt leida feta- spinati-, kana-, viineri-, kapsa-, porgandi- ja seene pirukaid, tuntumaid ja vähem tuntuid plaadi-, küpsetatud- ja toorjuustu kooke ning käsitsi valmistatud suussulavaid trühvlikomme. Hinnad alates 1.00

Wrap ja Baguette

Pakume kas külmalt või grillil pisut küpsetatud. Olenevalt sisust 1.00 – 3.50

Võileivatort

Valikus on heeringatort musta leivaga ja suitsukana tort. Tükk võileivatorti 2.60

Päevasupp

Suppide valikus on enamasti – kanasupp, juurvilja püreesupid, seljanka ja borsh aga ka herne-, kana-,juurvilja-  ja hapukapsasupp. Kausike suppi 2.80